Naše plány 2023

Kalendář bude průběžně aktualizován a upravován…

Leden, únor – Tak jak dříve, pár dní na sněžnicích někde v našich horách (sněžnice navíc mám k dispozici)

Březen – říjen – Běžecká akce nesmí chybět, nejraději bych vzkříšení Horské výzvy, ale Rock Point má asi svých starostí až dost. Uvidíme, běžet můžu kdykoli kamkoli s kýmkoli 🙂

6.3 – 12.3 – Jarní prázdniny s našima klukama opět někde v horách.

7.4 – 10.4 – Velikonoce s Karlem a Zdenou, po letech Beskydy, a s pivovarem.

5.5 – 8.5 – Děsně utajovaný výjezd do Českého ráje

Květen – Měsíc vína, vinařství v jednání. Za mě návrat do Čejkovic.

Červen – Mačky reznou, cepín se nudí. Býval to měsíc ledovců. Proč na to nenavázat? Lokalita po prosincové hospodě vyrostla do neuvěřitelné výšky. Až to bude jistější tak zveřejním vrchol, kdesi v Itálii, ve Wallisu. V nominaci zatím Martin B., Martin V. a Michal P.

Červen, červenec – Po letech relax u moře, Magduna si přeje Řecko, takže nějaký ostrov

12.8 – 19.8 – Zlatý hřeb roku! Třicátý ročník expedice YdykseB! Akce chystaná a plánovaná již hezkých pár měsíců (a stejně ještě není vše připravené) proběhne v zapomenutém šumavském koutu, u Boletic.

25.8 – 3.9 – Alpy naplno! Trek s Martinem a (snad, jestli zdraví dovolí) Lojzou. Tentokrát mnou dávno vysněný kout Alp, na pomezí slunné Francie a úžasné Itálie, NP Mercantour Na itineráři se průběžně pracuje. Nebude to nic pro lenochy, cca 13 tisíc výškových metrů na 140km během cca 8dní….

28.9 – 1.10 – Prodloužený víkend, někde s Magdunou….

4.11 – D.Landa poprvé v O2 Areně. S Monikou si tam jdeme pro obří dávku emocí a energie.

27.12 – 1.1.2024 – Náhrada za neuskutečněný pobyt v roce 2022. Po letech Modravských a Kvildských přijde pobyt na Františkově.

A nebo to taky bude všechno uplně jinak 🙂 nechci mít, a ani nechci umět, plánovat něco na měsíce dopředu a být otrokem času, člověk musí umět být flexibilní a jednat operativně, neboť v současnosti platí víc jak jindy přísloví: „Člověk plánuje, Bůh se směje“